Tambur frana BPW 0310667540, 0310967740
Cod: 0310667540
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: BPW
| Diametru interior | 420.0 mm |
| Grosime | 192.0 mm |
| Inaltime | 253.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 335.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
| Greutate | 51,10kg |
Nicio opinie pentru moment