Alternator Iveco EuroCargo 28V-80A 98424739,98424452
Cod: LEA0165
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO I-III, EUROSTAR, EUROTECH MP, EUROTECH MT,
EUROTRAKKER, TURBOSTAR, TURBOTECH; SCANIA 3, 3 BUS; VOLVO FL6 8040.25X.4000-TD63E 09.85-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tensiune | 28.0 V |
| Curent de incarcare | 80.0 A |
| Fulie | Da |
| Numar de caneluri | 1.0 buc |
| Diametru | 89.0 mm |
| Realizare plasa pe punte | 24.0 V |
| Directie operare | Dreapta |
| Reconditionat | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment