Amortizor cabina fata Renault Major 5001863294,5010065310
Cod: CB0068
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI MAJOR, R MIDR06.20.45E-MIVS08.35.30F 10.80-10.96
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos / Arborele superior |
| Tipul amortizorului | ulei / Spring-supported shock absorber |
| Lungime | 254.0 mm |
| Lungime 2 | 206.0 mm |
| Diametru bucsa | 25.4 mm |
| Latime manson | 35.0 mm |
| Diametru bucsa 2 | 50.0 mm |
| Latime manson 2 | 35.0 mm |
| Diametru elice | 12.4 mm |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment