Amortizor suspensie spate Daf LF 1407075,1706342
Cod: 890235
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF LF, LF 45, XF 105 01.01-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Tipul amortizorului | ulei |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos /Arborele superior |
| Lungime | 639.0 mm |
| Lungime 2 | 399.0 mm |
| Diametru bucsa | 45.0 mm |
| Greutate | 5,50kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment