Amortizor cabina fata Man F2000 81417226009 81417226033
Cod: 033.201-10A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN F2000, F90, F90 UNTERFLUR D2865LF03-D2866LXF 07.86-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Mod de montare al amortizorului | Arborele de jos / Ochiul superior |
| Tipul amortizorului | Gaz / Stroke-dependent damping |
| Lungime | 311.0 mm |
| Lungime 2 | 254.0 mm |
| Diametru bucsa | 14.0 mm |
| Latime manson | 45.0 mm |
| Lungime surub | 69.0 mm |
| Diametru elice | 10.0 mm |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment