Alternator Daf 28V 83A CF85/XF105 1626130,1976291
Cod: 20126N
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF CF 85, XF 105, XF 95; BOVA MAGIQ, SYNERGY; SOLARIS VACANZA MX265-XF355M 01.01-
|
Detalii produs |
|
|---|---|
| Tensiune | 24.0 V |
| Curent de incarcare | 80.0 A |
| Fulie | Da |
| Numar de caneluri | 7.0 buc |
| Diametru | 86.9 mm |
| Realizare plasa pe punte | 24.0 V |
| Servo-frana | Nu |
| Directie operare | Dreapta |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment