Tambur frana Saf 1064023600,1064023601
Cod: MBD1136
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru interior | 420.0 mm |
| Diametru exterior | 420.0 mm |
| Grosime | 180.0 mm |
| Inaltime | 227.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Diametrul gaurii | 290.0 mm |
| Cu rulment | Nu |
| Latime | 180.0 mm |
| Distanta de montare a flansei | 335.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment