Amortizor suspensie fata Volvo F/FL 1609002,21232660
Cod: T5092
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
VOLVO F10, F12, FH, FL10, FL12, FL7
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta |
| Tipul amortizorului | ulei |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos /Ochiul superior |
| Lungime | 883.0 mm |
| Lungime 2 | 530.0 mm |
| Diametru bucsa | 45.0 mm |
| Greutate | 6,70kg |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment