Amortizor cabina spate Iveco EuroTech 41005918,500307354
Cod: 895133
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROTECH MH, EUROTECH MP, EUROTECH MT 8210.42L(TCA)-F3AE0681E 01.92-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Mod de montare al amortizorului | Urechea de jos / Arborele superior |
| Tipul amortizorului | ulei / Spring-supported shock absorber |
| Lungime | 380.0 mm |
| Lungime 2 | 336.0 mm |
| Diametru bucsa | 30.0 mm |
| Latime manson | 44.0 mm |
| Diametru bucsa 2 | 16.0 mm |
| Latime manson 2 | 44.0 mm |
| Diametru elice | 20.0 mm |
| Sistem de amortizare a vibratiilor | Double-pipe |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment