Brida arc MAN TGA/TGX 06461120205, STR-50232
Cod: 236679
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MAN TGA, TGX I 04.00-
| Lungime | 205.0 mm |
| Latime | 91.0 mm |
| Piulita | Da |
| Lungime filet | 60.0 mm |
| Dimensiune filet | M18 mm |
| Pasul filetului | 2.0 mm |
| Greutate | 1,10kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment