Brida arc Mercedes Sprinter 00098794175, A9879416019
Cod: 252711
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MERCEDES SPRINTER 3,5-T (B906), SPRINTER 3-T (B906), SPRINTER 4,6-T (B906), SPRINTER 5-T (B906) 04.06-12.18
| Lungime | 175.0 mm |
| Latime | 74.0 mm |
| Piulita | Da |
| Lungime filet | 100.0 mm |
| Dimensiune filet | M14 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Greutate | 0,49kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment