Brida arc BPW 0313841050
Cod: 19494
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: BPW
| Lungime | 345.0 mm |
| Latime | 128.0 mm |
| Piulita | Da |
| Lungime filet | 70.0 mm |
| Dimensiune filet | M24 mm |
| Pasul filetului | 3.0 mm |
| Greutate | 3,15kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment