Brida arc M18 MAN F2000/F90 06461190031, 81413120134
Cod: 3.66101
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MAN E2000, F2000, F90 07.86
| Lungime | 245.0 mm |
| Latime | 91.0 mm |
| Piulita | Nu |
| Dimensiune filet | M18 mm |
| Pasul filetului | 2.0 mm |
| Latime interioara | 92.0 mm |
| Greutate | 1,11kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment