Brida arc M18 MAN F2000/F90 81413120216
Cod: 81413120216
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MAN E2000, F2000, F90, F90 UNTERFLUR 07.86
| Lungime | 310.0 mm |
| Latime | 91.0 mm |
| Piulita | Da |
| Lungime filet | 120.0 mm |
| Dimensiune filet | M18 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Greutate | 1,48kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment