Brida arc MAN F2000, 81413120103
Cod: 279448
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Se potrivește cu: MAN F2000, F90 07.86
| Lungime | 370.0 mm |
| Latime | 102.0 mm |
| Piulita | Nu |
| Dimensiune filet | M24 mm |
| Pasul filetului | 2.0 mm |
| Latime interioara | 102.0 mm |
| Greutate | 2,82kg |
| Cantitate recomandată | 2 |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment