Camera franare simpla T27 Man TGA/TGX 81511016481,4231091200
Cod: 25PW0715E
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN TGA, TGS I, TGX I 04.00-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru diafragma | 27.0 inch |
| Lungime conector de montaj | 40.0 mm |
| Cursa | 75.0 mm |
| Dimensiune filet | M16 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Tip frana | tambur |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment