Compresor aer conditionat Mercedes Actros MP2/MP3 5412300411,5412301311
Cod: NRF32454
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS, ACTROS MP2 / MP3, ZETROS 04.96-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Limitari de la producator | DENSO |
| Tip compresor | 7SB16C |
| Tip de refrigerant | R134a |
| Tip de ulei de compresor | PAG 46 |
| Capacitate | 150 ml |
| Numar de caneluri | 11.0 buc |
| Numar de nervuri | 11.0 buc |
| Numar gauri de fixare | 3.0 buc |
| Diametru fulie | 130.0 mm |
| Tensiune | 24.0 V |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment