Amortizor capota Mercedes Actros MP2/MP3 0019807764,A0019807764
Cod: 0019807764
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS, ACTROS MP2 / MP3, AXOR, AXOR 2 04.96-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Tip arc | Universal |
| Cu spoiler | Nu |
| Putere de aruncare | 400.0 N |
| Lungime maxima | 162.0 mm |
| Lungime minima | 117.0 mm |
| SUV | 45.0 mm |
| Diametru piston | 6.0 mm |
| Diametru cilindru | 15.0 mm |
| Culoare | Negru |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment