Cilindru rabatat cabina Scania P/G/R/T 1720925,1512253
Cod: SEM9428
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SCANIA G I, P I, P,G,R,T, R I, T 01.03-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Numele gamei de produse | Cilindrul de inclinare a cabinei soferului |
| Lungime | 701.0 mm |
| Lungime 2 | 1031.0 mm |
| Latime | 28.0 mm/ 48.0 mm |
| Grosime | 32.0 mm |
| Numar conexiuni | 2.0 buc |
| Filet conectare | M12x1,5 /M14x1,5 |
| Cursa | 330.0 mm |
| Paranteze de montaj | 2X maneca |
| Diametru gaura fixare | 16.0 mm/30.0 mm |
| Presiune de lucru | 250.0 bar |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment