Set cuzineti axiali Iveco Stralis 500310205,500360398
Cod: 2991836
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROSTAR, EUROTECH MP, STRALIS I, STRALIS II; IRISBUS DOMINO, EURORIDER;
NEW HOLLAND CR F3AE0681B-F3AE3681Y 01.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Marime | STD |
| Latime | 42.3 mm |
| De la grosime perete | 2.965 mm |
| Pana la grosime perete | 2.975 mm |
| De la diametru arbore | 92.97 mm |
| Pentru diametru arbore | 93.0 mm |
| De la diamentru carcasa | 99.0 mm |
| Pana la diametru carcasa | 99.03 mm |
| Pentru joc rulment de la | 0.05 mm |
| Pentru joc rulment pana la | 0.09 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment