Cap bara stanga Iveco/Man 42578998,82953016016
Cod: 09-02-03-0057
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROSTAR, EUROTECH MH, EUROTECH MP, STRALIS I, STRALIS II, S-WAY 02.84-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta |
| Lungime | 90.0 mm |
| Marime con | 30.0 mm |
| Dimensiune filet | M26 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Dimensiune filet 2 | M24 mm |
| Inaltime pas filet 2 | 1.5 mm |
| Tip filet | interior |
| Directie | dreapta fata-verso |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment