Disc frana spate Daf LF45/LF55 1400284,DAF107
Cod: 215.098
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF LF, LF 55 01.01-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 375.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 146.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 179.0 mm |
| Diametru gaura | 209.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment