Set discuri frana Iveco Daily III 42471150,7182874
Cod: 215.058
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO DAILY III; IRISBUS ACCESS BUS II, CITELIS, CROSSWAY 2.8D-7.8D 05.99-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 306.0 mm |
| Grosime | 22.0 mm |
| Grosime minima | 19.0 mm |
| Inaltime | 136.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 6.0 buc |
| Tip disc | deplin |
| Diametrul gaurii | 178.0 mm |
| Diametru gaura | 215.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment