Disc frana spate Mercedes Vario 6684230012,02-ME012
Cod: 215.072
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES VARIO (B667, B670, B668), VARIO (B670), VARIO (B670, B668, B667) 09.96-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 304.0 mm |
| Grosime | 30.0 mm |
| Grosime minima | 26.0 mm |
| Inaltime | 120.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 6.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 157.0 mm |
| Diametru gaura | 192.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment