Butelie aer Mercedes 20L 0034321201,0014327501
Cod: 709.060-0006
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ECONIC, LK/LN2, LP, MK, NG, O 309, OH, SK, T2/L
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Capacitate | 20.0 l |
| Presiune | 12.5 bar |
| Diametru | 246.0 mm |
| Lungime | 500.0 mm |
| Dimensiune filet | M22 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Numar conectori | 4.0 buc |
| Spatiere gauri montare | 120.0 mm |
| Material | Otel |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment