Butelie aer 20L Mercedes Actros MP2/MP3 0054324201,A0064323801
Cod: 1S2060204
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS; ACTROS MP4; ANTOS; AROCS; AXOR se potrivește: MERCEDES ACTROS MP2 / MP3, AXOR, AXOR 2
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Capacitate | 20.0 l |
| Presiune | 15.5 bar |
| Diametru | 206.0 mm |
| Lungime | 677.0 mm |
| Dimensiune filet | M22 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Numar conectori | 4.0 buc |
| Spatiere gauri montare | 120.0 mm |
| Material | Otel |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment