Butelie aer 30L Mercedes Actros MP4/MP5 A0034323201,A3754322401
Cod: 016.378-80A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS, ACTROS MP2 / MP3, ATEGO, AXOR, AXOR 2, MK
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Capacitate | 30.0 l |
| Presiune | 15.5 bar |
| Diametru | 246.0 mm |
| Lungime | 714.5 mm |
| Dimensiune filet | M22 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Numar conectori | 4.0 buc |
| Spatiere gauri montare | 120.0 mm |
| Material | Otel |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment