Butelie aer Daf LF/CF/XF 36L 1227888,1733544
Cod: 709.060-0015
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF CF 65; CF 75IV; CF 85; CF 85IV; LF55; XF 105; XF 95 se potrivește:
DAF 65 CF, 75 CF, 85 CF, 95 XF, CF 65, CF 75, CF 85, LF 55
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Capacitate | 36.0 l |
| Presiune | 12.5 bar |
| Diametru | 300.0 mm |
| Lungime | 609.0 mm |
| Dimensiune filet | M22 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Numar conectori | 5.0 buc |
| Material | Otel |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment