Butelie aer 7.5L Mercedes Actros/Atego/Axor 0054323201,A0064324001
Cod: 016.390-00A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS; ATEGO; AXOR; ECONIC fits: MERCEDES ACTROS, ACTROS MP2 / MP3, ATEGO, ATEGO 2, AXOR, AXOR 2, ECONIC
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Capacitate | 7.5 l |
| Presiune | 15.5 bar |
| Diametru | 246.0 mm |
| Lungime | 227.5 mm |
| Dimensiune filet | M22 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Numar conectori | 4.0 buc |
| Spatiere gauri montare | 120.0 mm |
| Material | Otel |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment