Butelie aer 30L Scania 1778889,01778889
Cod: 126.249-80A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SCANIA G; P; R; T se potrivește: SCANIA P I, R I
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Capacitate | 30.0 l |
| Presiune | 14.5 bar |
| Diametru | 310.0 mm |
| Lungime | 483.0 mm |
| Dimensiune filet | M22 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Numar conectori | 4.0 buc |
| Material | Otel |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment