Butelie aer 5L Kogel 322796,9501050010
Cod: 076.471-80A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Capacitate | 5.0 l |
| Presiune | 20.0 bar |
| Diametru | 154.0 mm |
| Lungime | 341.0 mm |
| Dimensiune filet | M22 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Numar conectori | 4.0 buc |
| Material | Otel |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment