Cap bara dreapta Iveco/Man F2000 4688948,81953016251
Cod: 198.485
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO M, P/PA, P/PA-HAUBENFAHRZEUGE, TURBOSTAR, TURBOTECH; MAN E2000 08.73-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta |
| Lungime | 120.0 mm |
| Marime con | 30.0 mm |
| Dimensiune filet | M38 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Dimensiune filet 2 | M24 mm |
| Inaltime pas filet 2 | 1.5 mm |
| Tip filet | exterior |
| Directie | dreapta fata-verso |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment