Disc frana fata-spate 304X30MM Iveco EuroCargo 2996010,7187567
Cod: 960036
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO I-III, MAGIRUS 01.91-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 304.0 mm |
| Grosime | 30.0 mm |
| Grosime minima | 27.8 mm |
| Inaltime | 129.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 6.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Diametrul gaurii | 165.0 mm |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment