Disc frana spate stanga-dreapta Iveco III/IV/V/VI 7186485,2996043
Cod: 960515
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO DAILY III, DAILY IV, DAILY V, DAILY VI, S-WAY 11.1D-Electric 05.99-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 294.0 mm |
| Grosime | 24.0 mm |
| Grosime minima | 21.0 mm |
| Inaltime | 82.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Suprafata | pictat |
| Diametrul gaurii | 84.0 mm |
| Diametru gaura | 108.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment