Disc frana punte ROR 378X45MM 21224263,FCR248A
Cod: 266.001-00A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERITOR LM, TM
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 378.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Inaltime | 150.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc/ 2.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 225.0 mm |
| Diametru gaura | 24.3 mm/275.0 mm |
| Sistem de franare | MERITOR |
| Disc de frana cu rulment | Nu |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment