Disc frana punte ROR 21227349,02-RO005
Cod: 54025A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERITOR LM, LMC
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 378.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm/ 45.26 mm/ 150.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 150.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Diametrul gaurii | 222.0 mm |
| Diametru gaura | 250.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment