Disc frana punte spate Renault Midlum 5010422263,7421866443
Cod: 258047
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI MIDLUM 01.00-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 330.0 mm |
| Grosime | 34.0 mm |
| Inaltime | 137.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 6.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 194.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment