Disc frana punte BPW 377X45MM 0308834100,0308834130
Cod: 960570
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
BPW, ECO MAX, ECO PLUS, ECO PLUS 2,SKH, SKM 01.98-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 159.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 335.0 mm |
| Diametru gaura | 22.5 mm/335.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment