Camera franare punte spate dreapta Iveco 20X27 41285072,K009970
Cod: 41285072
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO; STRALIS
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta |
| Diametru diafragma | 20.0 inch |
| Diametru 2 diafragma | 27.0 inch |
| Lungime conector de montaj | 38.0 mm |
| Cursa | 64.0 mm |
| Dimensiune filet | M16 mm |
| Pasul filetului | 1.5 mm |
| Tip frana | disc |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment