Vascocuplaj Iveco EuroCargo V 5801872173,5801872190
Cod: 5801872173
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO V F4AFE411C-F4AFE611E 09.15-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Tip | electronic |
| Numar pini | 2.0 buc |
| Ventilator | Nu |
| Diametru exterior | 163.0 mm |
| Inaltime | 127.3 mm |
| Numar gauri de fixare | 3.0 buc |
| Distantarea gaurilor de montare a ventilatorului | 140.0 mm |
| Numarul gaurilor de montare a ventilatorului | 6.0 buc |
| Diametrul flansei | 105.0 mm |
| Diametrul gaurilor flansei | 12.0 mm |
| Distanta de montare a flansei | 86.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment