Disc frana punte spate Man F2000/TGA/TGM/TGS/TGX 81508030021,81508030041
Cod: 121099
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN E2000, F2000, L2000, LION´S STAR, M 2000 L, M 2000 M, TGA, TGM I, TGS I, TGX I 01.94-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 432.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 35.0 mm |
| Inaltime | 135.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 208.0 mm |
| Diametru gaura | 235.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment