Disc frana fata Iveco EuroCargo 7172928,1907569
Cod: 1907569 - 960049
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO I-III 130 E 18/130 E 18 D tector, 130 E 18 DP tector/130 E
18 K/130 E 18 K tector, 130 E 18 DK tector/130 E 18 tector, 130 E
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 370.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 41.0 mm |
| Inaltime | 181.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Diametrul gaurii | 215.0 mm |
| Diametru gaura | 275.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment