Disc frana fata Man F2000/TGL/TGM 335X34MM 81508030042,BCR330A
Cod: 262443
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MAN L2000, M 2000 L, TGL I 06.93-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 335.0 mm |
| Grosime | 34.0 mm |
| Grosime minima | 30.0 mm |
| Inaltime | 93.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 90.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment