Disc frana 377X45MM Iveco Tector 2996706,7183804
Cod: IV1065
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO I-III, EUROFIRE II 09.00-09.15
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 377.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 38.0 mm |
| Inaltime | 151.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Diametrul gaurii | 215.0 mm |
| Diametru gaura | 275.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment