Disc frana fata 430X50MM Iveco EuroCargo 1907631,1908729
Cod: PRD2572
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
IVECO EUROCARGO I-III 170 E 15 K/170 E 18 K, 180 E 18 K/170 E 18, 180 E 18/170 E 23 K,
180 E 23 K/170 E 23,180 E 23/170 E 27,180 E 27/180 E 24
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 430.0 mm |
| Grosime | 50.0 mm |
| Grosime minima | 46.0 mm |
| Inaltime | 102.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 12.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Suprafata | acoperit |
| Diametrul gaurii | 170.0 mm |
| Diametru gaura | 195.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment