Disc frana Saf 430X45MM 4079000300,SAF102
Cod: 215.046
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
SAF PU, SK, SKRS, SKRZ
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 430.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 160.5 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 190.0 mm |
| Diametru gaura | 22.75 mm/335.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment