Disc frana spate Renault Mascott 5010260609,FCR184A
Cod: 02-RV004
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI MASCOTT, MESSENGER; RENAULT MASCOTT, MASTER PRO 09.96-12.13
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 290.0 mm |
| Grosime | 22.0 mm |
| Grosime minima | 20.4 mm |
| Inaltime | 78.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 8.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 150.0 mm |
| Diametru gaura | 132.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment