Disc frana cu cleme 432X45MM Daf CF/XF 1812563,1739542
Cod: 14020A
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
DAF 75 CF FA 105.410/FA 105.460/FA 105.510/FA 170E/FA 220/FA 220E/FA 230/FA 250/FA 260/FA 270E/FA 280/FA 290/FA 3
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 432.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 45.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilat intern |
| Suprafata | acoperit |
| Diametrul gaurii | 258.0 mm |
| Diametru gaura | 230.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment