Set saboti frana pentru o axa BPW STD 0309226850,03057391200
Cod: MBSK2000-4
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
RVI G, MAGNUM; SAF KRS, RBM, RLBM, RLSM, RSM,
RZM, SKRLS, SKRLZ, SKRS, SKRZ, SKZRLZ, WRZM; BPW EH
420X180MM
SET PENTRU O AXA
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Spate |
| Diametru tambur frana | 420.0 mm |
| Latime | 180.0 mm |
| Marime | de baza |
| Numar WVA | 19032 |
| Lungime interioara | 205.0 mm |
| Lungime exterioara | 222.0 mm |
| Grosime | 17.8 mm |
| Număr de nituri pe set | 80.0 buc |
| Numar gauri pentru nituri | 10.0 buc |
| Raza | 205.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment