Disc frana punte fata-spate Mercedes Actros/Atego 9434210312,A9434210312
Cod: 960317
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
Piese tractoare, combine si utilaje agricole | E-mail: office@agripiese.ro
MERCEDES ACTROS, ACTROS MP2 / MP3, ACTROS MP4 / MP5, ANTOS,
AROCS, ATEGO, ATEGO 2, AXOR, AXOR 2, CONECTO (O 345), ECONIC 01.70-
|
Detalii produs
|
|
|---|---|
| Pozitie de montare | Fata / Spate |
| Parte de fixare | Dreapta / Stanga |
| Diametru exterior | 430.0 mm |
| Grosime | 45.0 mm |
| Grosime minima | 37.0 mm |
| Inaltime | 143.0 mm |
| Numar gauri de fixare | 10.0 buc |
| Tip disc | ventilate |
| Diametrul gaurii | 131.0 mm |
Fisa tehnica
Referinte specifice
Nicio opinie pentru moment